57. SPOLEČNÝ SJEZD ČESKÉ A SLOVENSKÉ SPOLEČNOSTI PRO KLINICKOU NEUROFYZIOLOGII

12. - 13. listopadu 2010, Aquapalace Hotel Prague, Čestlice (Praha-východ)

Možnosti prezentace:

Vážení obchodní partneři, děkujeme za Váš zájem o tuto akci. Informace o možnostech prezentace Vašich firem, produktů či služeb naleznete v nabídkovém listě, který Vám Velmi rádi zašleme. Neváhejte nás kontaktovat na martin.horna@mhconsulting.cz. Byli bychom rádi, abyste tuto nabídku vnímali jako možnost spolupráce a nikoli jako její bariéru v případě, že nepokrývá veškeré Vaše požadavky. Budeme vděční za Vaše dotazy či komentáře a pokusíme se Vám vyjít vstříc tak, abyste byli zcela spokojeni.

Registrace účastníků a jejich sponzoring:

Neprovádějte registraci za účastníky prostřednictvím online formuláře! - Každý náš klient má založen vlastní účet, na své jméno a heslo. Pouze služby, které si účastník sám zvolí, lze sponzorovat. Přejete-li si uhradit náklady spojené s účastí na této akci za některého z Vašich klientů, zašlete nám prosím Vaše požadavky (jméno účastníka a druh služeb, které za něj chcete hradit) na emailovou adresu: tereza.coufalova@mhconsulting.cz.

Ubytování reprezentantů:

Aquapalace Hotel Prague
Pražská 137, CZ-251 01 Čestlice, Praha-východ
Tel.: +420 225 108 888
http://www.aquapalacehotel.cz

1-lůžkový pokoj 2200,- Kč/os/noc vč. DPH a snídaně
2-lůžkový pokoj 1100,- Kč/os/noc vč. DPH a snídaně

Vaše požadavky na ubytování potřebujeme znát nejpozději do 30. 9. 2010. Po tomto datu nejsou ubytovací kapacity garantovány.

Kontakt:

Na veškeré Vaše dotazy Vám velmi rádi odpovíme, neváhejte nás kontaktovat na:
Martin Horna
e-mail: martin.horna@mhconsulting.cz
tel: +420 731 00 66 20.